نهال خرمالو سیاه

نهال خرمالو سیاه

این میوه  بومی مکزیک است ، در حالت نارس د ارای پوستی سبز و گوشت سفید است که هنگام رسیدن سیاه می شود. خرمالو سیاه یک میوه معمولاً بزرگ و دارای پوستی سبز به اندازه یک سیب است. وقتی رسیده قهوه ای تیره / قهوه ای می شود. مزه آن کمی شبیه پودینگ شکلات است. خرمالو سیاه مناسب درست کردن  یک دسر فوق العاده است .

خرمالو سیاه تنها میوه ای در جهان است که طعم آن مانند پودینگ شکلات است.

این میوه نه تنها خوشمزه است ، بلکه برای افرادی که رژیم دارند نیز بسیار مناسب است.

همچنین چهار برابر بیشتر از پرتقال ویتامین دارد و حاوی مقدار زیادی کلسیم و فسفر است

خرمالو بیشتر شبیه گوجه فرنگی است و رنگ آن قرمز است ، در حالی که گلدان سیاه به شکل شکلات تیره است.

خرمالو  سیاه میوه بزرگی با پوستی سبز به اندازه یک سیب است.

خرمالو

خرمالو بومی آسیا و چین است و سپس به سایر مناطق شرق آسیا منتقل شد. در اوایل قرن نوزدهم به اروپا و آمریکا برده شد و کشت شد. در اساطیر یونان باستان ، خرمالو را الهه آتش می نامیدند.

کاسه گل خرمالو با میوه چیده می شود ، اما وقتی میوه کاملاً رسید ، کاسه گل به راحتی از میوه جدا می شود. ارقام خرمالو دارای رنگهای مختلف قرمز و نارنجی تا روشن تا تیره هستند. مغز داخل میوه هنگام رسیدن به شکل بادام است. قطر میوه در اشکال مختلف به شکل کروی ، بشقابی و بلوط از 5/1 تا 9/1 سانتی متر متغیر است و شامل دو نوع قابض و غیر قابض است. میوه ها قبل از ریخته شدن قابض هستند و هنگام رسیدن شیرین و نرم می شوند. گونه های غیر شایعه هنگام کالری کمتر گیج هستند و خیلی زود حالت گاز خود را از دست می دهند و در صورت رسیدن سخت می شوند.

کشت درخت خرمالو

گیاه خرمالو آفتاب دوست است و در مناطق محصور و در مناطق دارای آب و هوای خنک و معتدل با آفتاب کافی رشد و عملکرد خوبی دارد و در مناطقی که هوا کمی سرد است باید از اطراف آن محصور شود تا از آسیب ناشی از سرما جلوگیری شود. و از سرما محافظت کنید. خرمالو همچنین گیاهی مقاوم در برابر سرما است. گیاه خرمالو در مناطق گرم و نیمه گرم تا -12 درجه سانتیگراد را تحمل می کند ، اما به سرمای زمستان احتیاج دارد.

اگر تصمیم به خرید نهال دارید نهالستان آذران نهال با تولید  نهال  خرمالو سیاه با کیفیت آماده همکاری با شما می باشد ، و چون فروش نهال بصورت مستقیم و بدون واسطه است با نازلترین قیمت دراختیار شما قرار داده میشود ارقام این نهال  جزء بهترین و با کیفیت ترین نهال  خرمالو سیاه در کشور است و نظرات مثبت مشتریان طی سال ها خرید از این نهالستان گویای این امر می باشد ، ما از کاشت  تا  برداشت  نهال  خرمالو سیاه پاسخگوی شما خواهیم بود ، جهت خرید اینترنتی نهال با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

خرید خرمالو سیاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.