نهال به کدویی

نهال به کدویی

این میوه اولین بار در جنوب اروپا و آسیای کوچک دیده شده است. در مقایسه با سیب و گلابی مقاومت کمتری در برابر سرما دارد و سرما بیش از 100 تا 400 ساعت می تواند به جوانه های این میوه آسیب برساند. آنها بعد از چهار تا پنج سال به بار می نشینند و این باروری حدود چهل یا پنجاه سال ادامه خواهد داشت. خود بارور است.

آب و هوای مناسب برای:

از نظر دما می توان درختی را سازگار با هوای گرمسیری (سیری نیمه سرد) دانست که همانطور که گفته شد برای 100 تا 400 ساعت به دمای زیر 7 درجه سانتیگراد نیاز دارد. تابستان های گرم و خشک مناسب است.

خاک مناسب برای درخت:

خاک های آهکی برای درخت خیلی مناسب نیستند ، درخت در اکثر خاک ها رشد خوبی دارد ، اگرچه خاک های رسی و شنی برای این درخت مناسب ترند و در خاک های اسیدی بهتر از خاک های قلیایی هستند. مقاومت در برابر شوری آب و خاک زیاد است .

نور مناسب برای:

برای باردهی و رشد مناسب به نور آفتاب کامل نیاز دارد و اگر در سایه قرار گیرد و تحت تأثیر باد شدید قرار گیرد ، عملکرد آن کاهش می یابد.

آبیاری مناسب به:

ریشه درخت عمیق نیست و به همین دلیل نمی تواند خشکسالی طولانی مدت را تحمل کند. این درخت هفته ای دو بار در فصل رشد به آبیاری نیاز دارد. اگر مدت طولانی بدون آب بماند ، میوه های آن جمع می شوند.

هرس درخت به:

درختان جوان تا سه یا پنج سال به هرس نیاز دارند. چگونه بهتر است قلمه ها (در طول عمر درخت) در طول هرس حذف شود. در حقیقت ، برداشتن ساقه ها و شاخه ها شکسته ، آسیب دیده یا آزار دهنده است.

میوه به :

این گیاه به دلیل مواد مغذی فوایدی برای سلامتی دارد که هرکدام از آنها برای سلامتی بدن یک نیاز مهم هستند که شامل موارد زیر است:

ویتامین B1 ، ویتامین B2 ، ویتامین B3 ، ویتامین B6 ، ویتامین C ، آهن ، پتاسیم ، کلسیم ، منیزیم ، سدیم ، مس و منگنز.

میوه ای غیرمعمول شبیه سیب و گلابی است . نام علمی آن Cydonia oblonga است و تنها عضو خانواده Cydonia است. درخت نسبتاً کوچک است ، در حالی که میوه با ارزش آن معمولاً زرد طلایی و در برخی موارد گلابی شکل است. ارزش این میوه به عنوان غذا به دوران باستان برمی گردد .  ماهیت میوه گرمتر است. این میوه بومی ازبکستان ، ارمنستان ، ترکیه ، مجارستان و مقدونیه است.

خرید

اگر تصمیم به خرید نهال دارید نهالستان آذران نهال با تولید  نهال   به  کدویی با کیفیت آماده همکاری با شما می باشد ، و چون فروش نهال بصورت مستقیم و بدون واسطه است با نازلترین قیمت دراختیار شما قرار داده میشود ارقام این نهال  جزء بهترین و با کیفیت ترین نهال   به  کدویی در کشور است و نظرات مثبت مشتریان طی سال ها خرید از این نهالستان گویای این امر می باشد ، ما از کاشت  تا  برداشت  نهال   به  کدویی پاسخگوی شما خواهیم بود ، جهت خرید اینترنتی نهال با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

خرید نهال به کدویی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.