نهال گردو وینای

نهال گردو وینای

گردو وینای

منشا گردوی وینا پیوندی آمریکا است. یک نوع گلدهی زودرس و مقاومت در برابر مناطقی که در تابستان بسیار گرم هستند. درخت گردوی وینا پیوندی بارور است و محصول با کیفیت خوبی دارد. این رقم قدرت رشد بسیار بالایی دارد و نیازی به گردو و گرده افشان ندارد. به باکتریوز حساس است.

خصوصیات:

اندازه نهال گردوی وینا پیوندی نسبت به انواع دیگر گردو کوچکتر است. همانطور که گفتیم ، این نوع گردو که نوعی گردوی آمریکایی است ، در سرما و گرما کارایی بالایی ندارد و اگر باعث رشد شدید آن شود ، دما برای رشد مناسب این نوع نهال مناسب نیست. ویراستار؛ مقاومت حرارتی این نهال ها چندان زیاد نیست.

مشخصات:

درخت گردوی وینا پیوندی یکی از قوی ترین و قوی ترین انواع درختان گردو است. اما به دلیل زود گل بودن توصیه می شود از آن در محیط و مناطق استفاده نشود. این درخت نوع منحصر به فردی از میوه است و همچنین می تواند در مناطق معتدل از دیگر ویژگی های این درخت رشد کند.

هوای خنک در طول فصل رشد ، برداشت گردوی وین پیوند زده شده را به تأخیر نمی اندازد و به باغداران آسیبی نمی رساند. فقط آب و هوای خنک و فصل رشد کوتاه تر از مواد مفید گردوکاری وجود دارد.

نهال گردوی وینا ، ریشه این درخت پیوند زده به غرقاب و شوری حساس بوده و در شرایط آخرالزمانی باعث فلج گیاه می شود.

گردوی وین پیوندی یکی از مهمترین ارقام در کالیفرنیا و یکی از معروف ترین و مشهورترین ارقام نهال گردو در جهان است.

ارقام نهال گردو وینای پیوندی به دلیل داشتن هسته گردو و شفافیت بسیار با ارزش هستند. درخت گردو پیوندی وینا از اواسط تا اواخر پاییز برداشت می شود.

خرید

اگر تصمیم به خرید نهال دارید نهالستان آذران نهال با تولید  نهال   گردو وینای  با کیفیت آماده همکاری با شما می باشد ، و چون فروش نهال بصورت مستقیم و بدون واسطه است با نازلترین قیمت دراختیار شما قرار داده میشود ارقام این نهال  جزء بهترین و با کیفیت ترین نهال   گردو وینای  در کشور است و نظرات مثبت مشتریان طی سال ها خرید از این نهالستان گویای این امر می باشد ، ما از کاشت  تا  برداشت  نهال   گردو وینای پاسخگوی شما خواهیم بود ، جهت خرید اینترنتی نهال با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

خرید گردو وینای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *