ارقام نهال گردو

ارقام نهال گردو

شرایط نگهداری و پرورش نهال گردو

دو دلیل عمده وجود دارد که کشاورزان را ترغیب به پرورش نهال گردو می کند:

  1. طول عمر بالای باردهی تا حدود 500 سال.

۲. شما حدود یک سال ماندگاری دارید.

در اینجا ما با بررسی انواع نهال گردو و شرایط مراقبت ویژه هر یک ، شما را در پرورش بهترین نهال گردو راهنمایی خواهیم کرد.

نکاتی که باید قبل از کاشت نهال گردو رعایت کنید

بیشتر نکاتی که در این بخش ذکر می کنیم؛ از آنها برای همه نهال های گردو استفاده می شود. اگرچه نگاه کامل تری به 4 نوع نهال گردو خواهیم داشت ، برای اطلاعات بیشتر در مورد خرید بهترین نهال گردو می توانید به وب سایت نهالستان بنفش نهالستان رسول بابایی مراجعه کنید کلیه نهال های این مجموعه دارای مجوز رسمی ، دارای مجوز و دارای گواهی بهداشت هستند.

از آنجا که رشد ریشه نهال گردو بسیار زیاد است. برای پرورش نهال گردو بهتر است از خاک لومی استفاده شود. خاکهای لومی معمولاً مخلوطی از شن ، گل و لای و خاک رس است.

میزان و شدت آبیاری هر درخت گردو با تخمین بین 700 تا 1000 متر مکعب در هکتار اندازه گیری می شود.

روش های آبیاری و کوددهی در نهال هایی با رشد ریشه بالا ؛ اغلب از طریق چاله های کود انجام می شود. سوراخ کود حفره ای به عمق 1 متر و عرض 40 سانتی متر در سایه درخت است که آب و کود گیاهان را تأمین می کند.

4 نوع بهترین نهال گردو

نهال گردو کاما

از مهمترین ویژگیهای نهال گردوی کاما ، سطح عملکرد بالا ، بهره وری بالا و عملکرد سریع آن است. معمولاً باردهی آن از سال اول شروع می شود و در سال پنجم می توان از هر درخت کاما حدود 25 تا 30 کیلوگرم گردو برداشت. عمق ریشه یک متر باعث می شود که نهال گردوی کاما مقاومت خوبی در برابر آفات و خشکسالی داشته باشد.

نهال گردو شابین

بهترین آب و هوا برای این نهال ها در ترکیه آب و هوای مدیترانه ای و سرد است و هر 7 تا 10 روز یک بار در سایه درخت به صورت کود آبیاری می شود

نهال گردو سانجو

از ویژگی های بارز نهال گردوی سانجو ارتفاع کم و کشت متراکم است. با این حال؛ کیفیت نهایی این نهال ها حدود 60٪ بیشتر از سایر نهال ها است و باردهی آن از سال اول شروع می شود.

نهال گردو سانلند

از ویژگی های این نهال کالیفرنیایی سطح عملکرد بالا و باروری زیاد آن است. عملکرد زیاد به معنی برداشت بیشتر از هر درخت از متوسط ​​کل است.

خرید

اگر تصمیم به خرید نهال دارید نهالستان آذران نهال با تولید  نهال   ارقام گردو  با کیفیت آماده همکاری با شما می باشد ، و چون فروش نهال بصورت مستقیم و بدون واسطه است با نازلترین قیمت دراختیار شما قرار داده میشود ارقام این نهال  جزء بهترین و با کیفیت ترین نهال   ارقام گردو  در کشور است و نظرات مثبت مشتریان طی سال ها خرید از این نهالستان گویای این امر می باشد ، ما از کاشت  تا  برداشت  نهال   ارقام گردو پاسخگوی شما خواهیم بود ، جهت خرید اینترنتی نهال با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

خرید ارقام گردو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.