ارقام نهال گیلاس

ارقام نهال گیلاس

ارقام نهال گیلاس

گیلاس برای افرادی که طبع گرم دارند یا در معرض گرما هستند مفید است. اما برای افرادی که سرد مزاج هستند مفید نیست ، مگر اینکه با غذاهای گرم و خشک مانند ادویه جات و زعفران مصرف شود. گیلاس برای رفع گرما و تشنگی ، از بین بردن لخته های خون و دفع صفرا مفید است. خون را تصفیه می کند. هرگاه آب یا مربای آن با یک دهم رازیانه مخلوط شود ، برای دفع سنگ مثانه ، گرمای مثانه و سوزش مجرای ادرار با ادرار بسیار مفید است. وقتی تفاله و دانه ها را خوب کوبید و با پنجه مالید و فتیله نرم از آن درست کرد و در مجرای ادرار و ادرار قرار داد ، در صورت وجود آسیب یا ناراحتی ، برداشته می شود و ادرار بدون ناراحتی دفع می شود. ، و شاش برداشته خواهد شد. از گیلاس سردتر است و بالعکس ، گیلاس خشک است. برای افراد گرم مزاج مناسب است و گرمای صفرا را سرکوب می کند. برای افرادی که در گرما حالت تهوع دارند و معده خود را تقویت می کنند مناسب است. افرادی که بی اختیاری ادرار و بدون عفونت دارند ، با مصرف گیلاس بهبود می یابند.

نهال گیلاس بخرید

خرید نهال گیلاس: نهال گیلاس نهال نهال: گیلاس گشور تولید کننده: فرانسه زمان گلدهی: نیمه دوم آوریل زمان ورود …

نهال گیلاس صورتی لواسان بخرید

این رقم نهال گیلاس یکی دیگر از انواع باکیفیت است که در هوای سرد عملکرد بسیار خوبی دارد ، بنابراین توصیه می شود در مناطق سردسیر کشت شود. این رقم یکی از ارقام اولیه است ، دارای میوه های صورتی و از نظر اندازه بزرگ است.

نهال گیلاس شیشه ای بخرید

خرید نهال گیلاس شیشه ای: نهال گیلاس گلاس نام نهال: گیلاس گلاس شیشه ای تولید کننده: زمان گلدهی فرانسه: نیمه اول آوریل …

نهال گیلاس بالغ سیلویا بخرید

این رقم نهال گیلاس نوع دیگری از گیلاس با کیفیت است که تصور می شود منشا آن فرانسه باشد. کاشت این رقم گیلاس برای مناطق ایران مناسب است. گیلاس سیلویای از قبل رسیده یکی از سریع ترین واریته هایی است که زودتر از انواع دیگر به بازار می آید و طعم و کیفیت بسیار خوبی دارد.

خرید

اگر تصمیم به خرید نهال دارید نهالستان آذران نهال با تولید  نهال  ارقام گیلاسبا کیفیت آماده همکاری با شما می باشد ، و چون فروش نهال بصورت مستقیم و بدون واسطه است با نازلترین قیمت دراختیار شما قرار داده میشود ارقام این نهال  جزء بهترین و با کیفیت ترین نهال  ارقام گیلاسدر کشور است و نظرات مثبت مشتریان طی سال ها خرید از این نهالستان گویای این امر می باشد ، ما از کاشت  تا  برداشت  نهال   ارقام گیلاس پاسخگوی شما خواهیم بود ، جهت خرید اینترنتی نهال با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

خرید نهال ارقام گیلاس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.