admin 428 روز پیش
بازدید 66 بدون دیدگاه

نهال انار ژله ای

انار ژله ای

نرخ باروری

 درخت انار توجه زیادی نمی کند ، اما اگر انار ژله ای نباشد ، شرایط مطلوب آن از جمله خاک و شرایط آب و هوایی مناسب (از این پس آب و هوای مورد نیاز این نوع نامیده می شود) ، آبیاری مناسب و اگر به موقع باشد ، عملکرد آن زیاد خواهد بود. هر سال مناسب باشد

نیاز به آبیاری نهال های انار ژله ای

نیاز به آبیاری در نهال های انار ژله ای به حدی است که درخت باید حداقل هر 7 تا 10 روز یکبار آبیاری شود. اگر هنگام برداشت یا نزدیک شدن میوه ، آبیاری درخت انجام شود ، میوه ها شروع به ترک خوردن می کنند.

شرایط محیط کاشت

در موارد زیر به شرایط محیط کاشت درخت یا نهال انارژله ای ذکر شده است:

منطقه های دارای آب و هوای معتدل است

مناطق نیمه سردسیری

مناطق نیمه گرمسیری

منطقه های دارای زمین هایی با خاک رس و توانایی نفوذ آب در آن ها است

گرده افشانی درختان

از نظر گرده افشانی درختان انار ، باید گفت که این درختان برای باردهی باید گرده افشانی کنند؛ بنابراین شما باید دو نوع درخت در باغ یا حیاط خود بکارید ، یکی نر و دیگری ماده. این کار مانند گرده افشانی درختان دیگر توسط عواملی مانند باد و حشرات انجام می شود.

نهال های انار ژله ای به صورت ارگانیک (به صورت طبیعی) در مناطق دیگر رشد می کنند. در تولید میوه این درختان ، از هیچ ذره سمی برای سمپاشی درخت استفاده نمی شود ، بنابراین میوه های آن ارگانیک و طبیعی هستند.

خرید

اگر تصمیم به خرید نهال دارید نهالستان آذران نهال با تولید  نهال   انار ژله ای  با کیفیت آماده همکاری با شما می باشد ، و چون فروش نهال بصورت مستقیم و بدون واسطه است با نازلترین قیمت دراختیار شما قرار داده میشود ارقام این نهال  جزء بهترین و با کیفیت ترین نهال   انار ژله ای  در کشور است و نظرات مثبت مشتریان طی سال ها خرید از این نهالستان گویای این امر می باشد ، ما از کاشت  تا  برداشت  نهال   انار ژله ای پاسخگوی شما خواهیم بود ، جهت خرید اینترنتی نهال با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

خرید انار ژله ای

برچسب ها :

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *